Dziś o godz. 15:00 kolejny mecz piłkarek ręcznych w II lidze. Zawodniczki Handballu Łomża zmierzą się z KPR-em Białystok.
Spotkanie odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży. Podopieczne Anety Kutny są liderem stawki. W pięciu spotkaniach zanotowały komplet zwycięstw. W pierwszym starciu z ekipą ze stolicy województwa nasze wygrały 42:32. Mecz wyjazdowy zakończył się zwycięstwem 31:17.
- Przed nami mecz, który zadecyduje, czy do końca sezonu pozostaniemy liderem grupy i będziemy mieć spokojne pierwsze miejsce. Zagramy w osłabieniu, gdyż nie będzie nominalnej obrotowej Patrycji Kruczkow, która przede wszystkim wykonuje świetną robotę w obronie. Mamy nadzieję, że jej absencja nie pokrzyżuje naszych planów - mówi Aneta Kutny.
Łomżanki chcą kolejnej wygranej. - Na spotkanie przeciwko KPR-owi Białystok wyjdziemy zmobilizowane i gotowe na walkę od pierwszego gwizdka do ostatniej sekundy - dodaje.
Trenerka naszej ekipy zaprasza widzów na bój o punkty. Podczas meczu odbędzie się zbiórka środków pieniężnych dla Tadzia. - Warto wziąć ze sobą portfel. Pomaganie jest fajne. Można będzie wspomóc młodziutkiego walczaka Tadeusza - kończy.