Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży i Przedsiębiorstwem Komunalnym "BŁYSK", po raz drugi organizuje charytatywny turniej piłki siatkowej, którego głównym celem jest wsparcie 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Turniej odbędzie się 11 stycznia 2015 roku w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży.
Ze względów organizacyjnych w turnieju udział weźmie maksymalnie osiem 12-osobowych drużyn. W turnieju mogą uczestniczyć drużyny męskie, żeńskie i mieszane. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest ukończony 16 rok życia. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są wyłącznie pod adresem mail: imprezy@mosir.lomza.pl (w tytule maila należy wpisać ZGŁOSZENIE TURNIEJ SIATKÓWKI 2015 oraz w treści podać nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej oraz telefon kontaktowy).
W przypadku zgłoszenia większej ilości drużyn, liczyć się będzie kolejność zgłoszeń. Wpisowe drużyn do turnieju w całości przekazane będzie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas całego turnieju prowadzona będzie kwesta oraz licytacje na rzecz WOŚP. Partnerami charytatywnego turnieju piłki siatkowej zostali: Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży oraz Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja.
Turniej odbędzie się 11 stycznia 2015 roku, w godzinach 9.00 - 15.00 w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży. Organizatorzy zapraszają wszystkich w niedzielę 11 stycznia 2015 r. do Hali Sportowej w Łomży, by miło i rodzinnie spędzić czas wolny przy wspólnym kibicowaniu.