Już 11 stycznia 2015 r. w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się II Noworoczny Turniej Siatkówki organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży wspólnie z Urzędem Miejskim w Łomży i Przedsiębiorstwem Komunalnym "BŁYSK".
- Turniej odbędzie się w Hali Sportowej im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży w godzinach 9.00 - 15.00. Zainteresowanie turniejem było bardzo duże, ponieważ zgłosiło się o wiele więcej drużyn niż zakładano. Z uwagi na ten fakt decydowała kolejność zgłoszeń - informują organizatorzy.
Ostatecznie do turnieju zakwalifikowało się osiem drużyn: Błysk Łomża, Nauczyciele, Policja, Straż, Studenci, Energetycy, Mechaniak Łomża, Kulesze Kościelne Magnetic.
- Zapraszamy wszystkich w niedzielę 11 stycznia 2015 r. do Hali Sportowej im. Olipijczyków Polskich w Łomży by miło i rodzinnie spędzić czas wolny przy wspólnym kibicowaniu - czytamy w zaproszeniu na stronie MOSiR Łomża.
Podczas całego turnieju prowadzona będzie kwesta oraz licytacje na rzecz WOŚP, dodatkowo całe wpisowe drużyn do turnieju w całości przekazane będzie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Partnerami charytatywnego turnieju piłki siatkowej zostali: Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży oraz Grupa Ratownicza Stowarzyszenie Pomocy Rodzinom Nadzieja.