Reklama

III Liceum świętuje

14/02/2011 06:00

III Liceum Ogólnokształcące im. Żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK w Łomży obchodzi dziś trzynastą rocznicę nadania imienia szkole. W przyszłym roku liceum będzie świętowało swoje dwudziestolecie!

- Z okazji rocznicy nadania imienia szkole, od samego rana uczniom zaprezentowane zostaną referaty, słuchowiska oraz filmy o tematyce związanej z patronem szkoły- informuje Ewa Witkowska z III liceum przy ul. Senatorskiej.

Jak co roku, uczniowie liceum poznają sylwetki dowódców i żołnierzy Obwodu Łomżyńskiego AK.

O godz. 11.15 rozpocznie się zaś uroczysta akademia połączona ze złożeniem kwiatów przy
tablicy pamiątkowej znajdującej się przed budynkiem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama