Zespół biało-czerwonych z Łomży pokonał w dzisiejszym spotkaniu Orła Kolno 1:0, tym samym zapewniając sobie awans do 3 ligi. To co nie udało sie w poprzednim sezonie, podopieczni Mirosława Dymka wywalczyli już na 7 spotkań przed końcem rozgrywek.
Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 45. minucie Szymański, pokonując bramkarza gości strzałem z pola karnego w długi róg.
Niestety w ten deszczowy, chłodny dzień, mecz przy ulicu Zjazd obserwowało tylko ok. 500. fanów, w tym ok. 50. kibiców z Kolna.