Reklama

III liga już nasza. ŁKS pokonuje Orła

07/05/2011 20:03

Zespół biało-czerwonych z Łomży pokonał w dzisiejszym spotkaniu Orła Kolno 1:0, tym samym zapewniając sobie awans do 3 ligi. To co nie udało sie w poprzednim sezonie, podopieczni Mirosława Dymka wywalczyli już na 7 spotkań przed końcem rozgrywek.

Jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył w 45. minucie Szymański, pokonując bramkarza gości strzałem z pola karnego w długi róg.

Niestety w ten deszczowy, chłodny dzień, mecz przy ulicu Zjazd obserwowało tylko ok. 500. fanów, w tym ok. 50. kibiców z Kolna.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości