Reklama

Imieniny ulicy ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego

28/08/2015 11:11

Miasto Łomża wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji, Parafią Sanktuarium Miłosierdzia Bożego, Łomżyńskim Centrum Medycznym i Katolickim Stowarzyszeniem "Civitas Christiana" po raz pierwszy w naszym mieście organizuje imprezę pod nazwą IMIENINY ULICY ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego.

Impreza odbędzie 5 września 2015 roku się na obiektach zlokalizowanych przy ulicy Wyszyńskiego. Rozpocznie się o godzinie 9.00 mszą świętą w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w intencji mieszkańców i osób na co dzień pracujących na ulicy Kard. Wyszyńskiego.

Po mszy organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do Parku Wodnego przy ulicy Wyszyńskiego 15 (dawniej Pływalnia Miejska Nr 2), gdzie od godziny 10.00 odbywać się będą gry i zabawy wodne dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych: do lat 10, pomiędzy 10 a 16 rokiem życia oraz powyżej 16 roku życia, w konkurencjach indywidualnych m.in. pływanie, zjazd rurą na czas oraz konkurencjach drużynowych tj. wodna koszykówka i siatkówka. Na zwycięzców czekają nagrody.

Reklama

W trakcie trwania imprezy Łomżyńskie Centrum Medyczne oferować będzie bezpłatne badania pomiaru glukozy we krwi, ciśnienia tętniczego oraz porady dietetyczne. Dodatkowo 10 szczęśliwców weźmie udział w bezpłatnej analizie składu ciała przy pomocy analizatora InBody 230.

Na zakończenie imprezy, około godziny 13.15, odbędzie się wspólny posiłek oraz debata na temat przyszłości ulicy ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych do udziału.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości