Reklama

Inauguracja V sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki

13/11/2014 12:43

W niedzielę 9 listopada 2014 r. już po raz piąty rozgrywki zainaugurowała Miejska Liga Koszykówki sezon 2014/2015 organizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży.

W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów. Są nimi drużyny: Mechaniczne Demony, Old Skulls, Met-Plast-Kolor Ostrołęka, InterCars TEAM, AND1, Wojownicy, Basketoholics Łomża, XYZ.

W pierwszej kolejce oglądać mogliśmy trzy spotkania, w których zagrali Wojownicy z Met-Plast Kolor Ostrołęka, Old Skulls z And1 oraz InterCars Team z Mechanicznymi Demonami. Wszystkie mecze wygrali faworyci rozgrywek tj. drużyna z Ostrołęki pokonała Wojowników 52:32, Old Skullsi zwyciężyli 82:52, a Mechaniczne Demony nie dały szans przeciwnikom z Intercars Team wygrywając 67:39.

Reklama

Kolejne spotkania już za tydzień w niedzielę 16 listopada. Warto przyjść na salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej Nr 10 w Łomży, gdyż druga kolejka zapowiada się również bardzo ciekawie.

Wszystkie wyniki oraz zapowiedzi spotkań można śledzić na stronie www.mlklomza.ligspace.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama