Reklama

INK Prestige Tatuaże Barber pierwszym liderem. W niedzielę kolejne emocje

Orlik przy ul. Bernatowicza będzie areną drugiej kolejki Miejskiej Ligi Piłki Nożnej. 

Do gry przystąpią drugoligowcy. Liderem po pierwszej serii gier został INK Prestige Tatuaże Barber, który rozbił Koronę Podgórze. Drużyna A pewnie ograła RKS Robotniczy Klub Sportowy. Z trzech punktów na inaugurację cieszyli się piłkarze MG Energetyka oraz AS Narew Łomża. Jak będzie w niedzielę? Zapowiadają się spore emocje.


II LIGA
WYNIKI 1. KOLEJKI
MG Energetyka - FC Osiem Wilki 2:1
Bramki:
Paweł Filipkowski, Kamil Ostrowski - Dariusz Wilk.
Korona Podgórze - INK Prestige 3:7
Bramki:
Oliwier Świderski x3 - Krystian Bialuk x3, Michał Pardo x2, Marek Bargielski, Marek Poniatowski.
RKS - Drużyna A 1:6
Bramki:
Mateusz Cieślik - Damian Chojnowski x2, Mariusz Zalewski x2, Piotr Żuk, Karol Górzyński.
Dzik Team - AS Narew Łomża 1:2
Bramki:
Dominik Dąbrowski - Kamil Małachowski, Paweł Szymański.

Reklama

TABELA II LIGI


NASTĘPNA KOLEJKA 
(15.09., godz. 14:00)

Korona - AS Narew
(15.09., godz. 15:00)
MG Energetyka - Dzik Team
(15.09., godz. 16:00)
RKS - INK Prestige Tatuaże Barber
(15.09., godz. 20:00)
Drużyna A - FC Osiem Wilki

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości