Reklama

"Instrumenty rozwoju województwa podlaskiego w perspektywie finansowej 2014-2020" – konferencja w Ło

09/07/2015 08:41

Kolejna, trzecia już konferencja subregionalna poświęcona instrumentom rozwoju województwa podlaskiego w perspektywie finansowej 2014-2020 odbyła się 8 lipca w Łomży. Omawiano zagadnienia dotyczące konkretnych programów oraz bieżących przygotowań do otwarcia konkursów.

Spotkanie otworzył Jerzy Leszczyński, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. W dyskusji uczestniczyli też Maciej Żywno, Wicemarszałek Województwa Podlaskiego i Bogdan Dyjuk, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego. Główne tematy obrad to zagadnienia dotyczące konkretnych programów oraz bieżących przygotowań do otwarcia konkursów.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele departamentów odpowiedzialnych za wdrażanie Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i Regionalnego Programu Operacyjnego w województwie podlaskim w perspektywie 2014-2020 tj. departamentu Rozwoju Obszarów Wiejskich UMWP, Wojewódzkiego Urzędu Pracy, departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego UMWP, departamentu Rozwoju Regionalnego UMWP, departamentu Wdrażania Regionalnego Programu Operacyjnego UMWP.

Reklama

Ostatnia z czterech konferencji regionalnych poświęconych instrumentom rowoju województwa w nowej perspektywie finansowej odbędzie się dzisiaj w suwalskim Parku Naukowo- Technologicznym Polska-Wschód.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości