Słuchanie ulubionych piosenek, wyszukiwanie informacji o artyście i wspólne wspominki- to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Łomży. Już dziś łomżyńska biblioteka będzie uczyła wszystkich, którzy skończyli 50. lat, jak korzystać z internetu. To nie będą nudne zajęcia!
Z "lekcji", które odbędą się w oddziale dla dzieci przy ul. 3 Maja mogą skorzystać osoby, które skończyły 50 lat. Wszystko po to, by przełamać ich opór i niechęć do nowinek technicznych. Badania pokazują, że nawet 10 milionów Polaków po 50-tce nie korzystała z komputera i internetu.
Łomżyńska biblioteka chce pomóc odkryć internet do własnej przyjemności i rozrywki. Dlatego wszyscy, którzy zdecydują się przyjść na spotkanie, nauczą się, jak wyszukać ulubione piosenki, jak ich posłuchać, znaleźć informacje o artyście.
"Tydzień z internetem" to akcja międzynarodowa, która potrwa do 5. marca. Spotkanie w bibliotece odbędzie się zaś jutro o godz. 14.00.