Łomża stanie się areną sportowych emocji! Uczniowski Klub Sportowy Dziewiątka zaprasza 16 listopada od godziny 9:00 na IV Otwarte Mistrzostwa Miasta Łomży w koszykówce 3x3 chłopców, rozgrywane o puchar prezydenta miasta, Mariusza Chrzanowskiego.
Tegoroczna rywalizacja odbędzie się w sali Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Niemcewicza 17 i obejmie cztery kategorie wiekowe:
U-13 (rocznik 2013 i młodsi),
U-15 (rocznik 2011/2012),
U-17 (rocznik 2009/2010),
open (rocznik 2008 i starsi).
Każdy uczestnik zawodów otrzyma medal, natomiast zwycięzcy w swoich kategoriach dodatkowo okolicznościową koszulkę oraz medal. System rozgrywek będzie zależał od liczby zgłoszonych drużyn.
Zgłoszenia przyjmowane są do piątku, 14 listopada, pod numerami telefonów: Wojciech Kamiński - 696 416 504 oraz Andrzej Wojtkowski - 504 074 961.
Organizatorzy zachęcają wszystkich młodych sportowców do udziału w zawodach i wspólnego świętowania pasji do koszykówki.