Reklama

Iveco wylądowało w rowie [FOTO]

04/11/2021 13:01

Bus marki Iveco wjechał do rowu w miejscowości Jeziorko. Na szczęście nikomu nic się nie stało

Do zdarzenia doszło przed godz. 12:30. Z ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. 

Kierującemu nic się nie stało, a policja zakwalifikowała zdarzenie jako kolizję. Kierujący został ukarany mandatem 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości