Reklama

IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2022”

27/04/2022 07:28

W dniach 06-08 maja 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej im. Olimpijczyków Polskich oraz sali gimnastycznej przy SP 10 w Łomży odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2022” o puchar Prezydenta Miasta Łomża. W turnieju rywalizować będzie 12 drużyn żeńskich z rocznika 2011 i młodsze z całej Polski  .

Imprezę patronatem honorowym objął Prezydent miasta Łomża – Mariusz Chrzanowski. Pierwsze spotkanie gospodynie turnieju GUKS Olimpijczyk Łomża rozegrają w piątek o godz. 9.00 z drużyną MKS Batory 18 Białystok. Łącznie podczas 3-dniowych zmagań zostanie rozegranych 36 spotkań.

Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę o godzinie 13.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 Łomży.  Wstęp wolny.

Organizatorem turnieju jest GUKS Olimpijczyk w Łomży.

Harmonogram turnieju w załączniku na dole strony.

Reklama

 

Źródło: nadesłane

Załączniki
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości