W dniach 06-08 maja 2022 roku w hali widowiskowo-sportowej im. Olimpijczyków Polskich oraz sali gimnastycznej przy SP 10 w Łomży odbędzie się IX Ogólnopolski Turniej Koszykówki Dziewcząt „Łomża Cup 2022” o puchar Prezydenta Miasta Łomża. W turnieju rywalizować będzie 12 drużyn żeńskich z rocznika 2011 i młodsze z całej Polski .
Imprezę patronatem honorowym objął Prezydent miasta Łomża – Mariusz Chrzanowski. Pierwsze spotkanie gospodynie turnieju GUKS Olimpijczyk Łomża rozegrają w piątek o godz. 9.00 z drużyną MKS Batory 18 Białystok. Łącznie podczas 3-dniowych zmagań zostanie rozegranych 36 spotkań.
Uroczyste zakończenie turnieju odbędzie się w niedzielę o godzinie 13.00 w hali im. Olimpijczyków Polskich przy SP 9 Łomży. Wstęp wolny.
Organizatorem turnieju jest GUKS Olimpijczyk w Łomży.

Harmonogram turnieju w załączniku na dole strony.
Źródło: nadesłane