Reklama

Jak odpoczywać przez ponad 100 dni w tym roku? Sprawdź kalendarz

07/01/2011 08:04

Mądrze wykorzystując tegoroczny urlop, możemy w 2011 roku odpoczywać przez 113 dni. Do tego dochodzi jeszcze co najmniej kilkanaście dni urlopu. Trzeba jedynie przestudiować kalendarz i odpowiednio wcześnie zanieść podanie o urlop.

Wielu łomżyniaków odpoczywa już dzisiaj, wykorzystując jeden dzień urlopu na sprawienie sobie długiege, czterodniowego weekendu.

Kolejna okazja na bardzo długi wypoczynek zdarzy się aż w kwietniu. W tym roku święta wielkanocne wypadają aż pod koniec kwietnia - 24 i 25. kwietnia. Oznacza to, że teoretycznie w pracy musimy stawić się 26. kwietnia, we wtorek. Ale przecież za kilka dni majówka! Jeśli więc weźmiemy 4 dni urlopu po Wielkanocy, wolny 2. maja a potem jeszcze wolne od 4. do 6. maja, będziemy odpoczywać aż 16 dni!

Reklama

Długi weekend szykuje się też w czerwcu - biorąc wolne po Bożym Ciele, które w tym roku wypada 23. czerwca.

Z dłuższymi przerwami w pracy możemy też pokombinować na przełomie października i listopada, kiedy obchodzimy dzień Wszystkich Świętych, oraz w listopadzie, przy okazji Święta Niepodległości.
Warto też, jak co roku, zostawić sobie kilka wolnych dni na czas Bożego Narodzenia. W tym roku, wykorzystując znów 8 dni urlopu, możemy w tym czasie odpoczywać przez ponad dwa tygodnie.

W sumie, osoby, które pracują od poniedziałku do piątku, mają w tym roku zagwarantowanych 113 dni wolnych i urlop. Wykorzystując układ kalendarza, wolnego może być jednak znacznie więcej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości