W najbliższy weekend prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedzi Łyse w powiecie ostrołęckim. W spotkaniu weźmie również udział minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus.
Prezes Jarosław Kaczyński ponownie rusza w trasę po kraju.
- Pierwsza aktywność teraz, po świątecznej przerwie, będzie już w najbliższy weekend. Będzie to spotkanie na Kurpiach, w miejscowości Łyse – mówił w radiowej „Trójce” sekretarz generalny PiS Krzysztof Sobolewski. Podkreślił, że wizyta w Łysych ma związek z akcją „Polska to przyszłość". Spotkanie ma dotyczyć głównie kwestii rolniczych.
Jarosław Kaczyński ma przyjechać na Kurpie w sobotę 15 kwietnia. Spotkanie odbędzie się o godz. 13:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Henryka Sienkiewicza w Łysych. Prezesowi towarzyszyć będzie minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus.
zdj. główne: FB PiS