Ponad 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca, którego na DK63 zatrzymali kolneńscy policjanci.
- Nietrzeźwi kierowcy stanowią śmiertelne zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Pomimo ciągłych apeli i tragicznych doniesień medialnych wciąż są osoby, które wsiadają za kierownicę po alkoholu nie myśląc o tym, jak poważne zagrożenie powodują. Tym razem policjanci z drogówki, na krajowej 63 zatrzymali do kontroli volkswagena. Okazało się, że siedzący za kierownicą pojazdu 36-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie - informuje KPP w Kolnie.
Mężczyzna stracił prawo jazdy.
zdj. KPP Kolno