Reklama

Jechał motorowerem mając prawie 1,4 promila. Skończył w rowie

31/07/2023 10:53

Niemal 1,4 promila alkoholu w organizmie wykazało badanie alkomatem u 62-letniego motorowerzysty, który na skutek stracenia panowania nad pojazdem wjechał do rowu. Do zdarzenia doszło w gminie Piątnica.

Wczoraj po godzinie 9:00 wpłynęło zgłoszenie do dyżurnego łomżyńskiej policji, którego treść wskazywała na to, że do przydrożnego rowu na trasie Wiktorzyn - Żelechy wjechał mężczyzna poruszający się motorowerem. Policjanci na miejscu zastali 62-latka leżącego wraz z motorowerem w rowie. 
 

- Od mieszkańca powiatu wyczuwalny był alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że ma on niemal 1.4 promila w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna nie dostosował prędkości i na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał do przydrożnego rowu, przewracając pojazd - informuje KMP Łomża. 
 

Reklama

Dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd. Grozi mu kara do 2. lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości