Policjanci zatrzymali do kontroli 46-letniego mężczyznę w godzinach porannych. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mazdy prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu. Mężczyzna stracił prawa jazdy.
Policjanci regularnie sprawdzają stan trzeźwości kierowców na drogach, a przekonał się o tym 46-letni mieszkaniec Szepietowa, który prowadził pojazd mając ponad dwa promile.
- Niestety, wciąż nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak poważnym zagrożeniem na drodze jest alkohol. Policjanci tuż przed 6 zatrzymali 46-latka (...) Mieszkaniec gminy Szepietowo wpadł na punkcie kontrolnym na ulicy Niepodległości w Wysokiem Mazowieckiem. Badanie alkomatem kierującego mazdą wykazało ponad dwa promile alkoholu w organizmie - informuje KPP Wysokie Mazowieckie
Reklama
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie