Reklama

Jechał z prędkością 170 km/h. Okazało się, że ma blisko dwa promile

20/07/2023 10:37

Kierowca BMW został zatrzymany za przekroczenie prędkości na drodze krajowej nr 8. Badanie alkomatem wykazało, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.

Zambrowska drogówka zatrzymała do kontroli kierowcę BMW, który na drodze krajowej nr 8 jechał z prędkością 170 km/h. Za kierownicą siedział 41-letni mężczyzna. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol. 

 

- Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. 41-latek od razu stracił prawo jazdy. Natomiast samochód, którym jechał został zabezpieczony na parkingu strzeżonym - informuje KPP Zambrów

 

Zatrzymany kierowca usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, a dodatkowo odpowie za przekroczenie prędkości. 

Reklama

Mężczyźnie grozi do 2. lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KPP Zambrów
zdj. główne: KPP Zambrów

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości