Kierowca BMW został zatrzymany za przekroczenie prędkości na drodze krajowej nr 8. Badanie alkomatem wykazało, że prowadził pojazd pod wpływem alkoholu. Grożą mu dwa lata pozbawienia wolności.
Zambrowska drogówka zatrzymała do kontroli kierowcę BMW, który na drodze krajowej nr 8 jechał z prędkością 170 km/h. Za kierownicą siedział 41-letni mężczyzna. W trakcie kontroli policjanci wyczuli od mężczyzny alkohol.
- Badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec województwa mazowieckiego miał blisko dwa promile alkoholu w organizmie. 41-latek od razu stracił prawo jazdy. Natomiast samochód, którym jechał został zabezpieczony na parkingu strzeżonym - informuje KPP Zambrów
Zatrzymany kierowca usłyszy zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, a dodatkowo odpowie za przekroczenie prędkości.
Mężczyźnie grozi do 2. lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Zambrów
zdj. główne: KPP Zambrów