Ponad 3 promile miał w organizmie mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który wpadł w ręce policji. Grozi mu do 2 lat więzienia.
Łomżyńscy policjanci zwrócili uwagę na jadące zygzakiem auto, gdy wykonywali czynności związane z kolizją.
- Po zatrzymaniu pojazdu funkcjonariusze od razu wyczuli woń alkoholu od kierowcy. Zatrzymany to 43-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem - informuje KMP w Łomży.
Mężczyźnie grożą 2 lata więzienia.
zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży