Reklama

Jechał zygzakiem. Okazało się, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego miał ponad 3 promile!

27/04/2023 14:34

Ponad 3 promile miał w organizmie mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który wpadł w ręce policji. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Łomżyńscy policjanci zwrócili uwagę na jadące zygzakiem auto, gdy wykonywali czynności związane z kolizją.

- Po zatrzymaniu pojazdu funkcjonariusze od razu wyczuli woń alkoholu od kierowcy. Zatrzymany to 43-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Badanie alkomatem wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie teraz przed sądem - informuje KMP w Łomży.

Mężczyźnie grożą 2 lata więzienia.

zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości