Reklama

Jechali na procesję? Pijani na skuterze [FOTO]

04/06/2015 12:55

Pojazd, którym poruszało się dwóch mieszkańców Giełczyna przewrócił się, gdy na drogę nagle wybiegł pies. Kierujący motorowerem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło dziś przed południem na ul. Spokojnej w Giełczynie. Najprawdopodobniej z jednej z posesji wybiegł pies wprost pod koło nadjeżdżającego skutera. Kierujący stracił panowanie nad motocyklem i przewrócił się na lewy bok.

W wyniku upadku kierujący motorowerem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego pasażerowi nic się nie stało. Niestety pies nie przeżył spotkania z jednośladem.

Jak informuje nas mł. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, kierowca jednośladu był w stanie nietrzeźwości, miał ponad 1,5 promila alkoholu we krwi. Dodatkowo na tę feralną przejażdżkę panowie wybrali się niestety bez kasów.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości