Reklama

Jeden okradł pub, drugi ukradł paliwo- grozi im do 10 lat

08/06/2011 07:24

Sprawca ubiegłotygodniowego włamania do baru przy ul. 3 Maja został już zatrzymany. To 21-letni mężczyzna. Łomżyńscy policjanci zatrzymali też mężczyznę, który ukradł blisko 370 litrów oleju napędowego.

Do włamania do baru przy ul. 3 Maja doszło w ubiegłym tygodniu. Zginęły alkohole, sprzęt rtv i kasa fiskalna. W sumie właściciel ocenił staty na ok. 8 tys. złotych. Sprawcą włamania okazał się 21-letni mężczyzna.

- Decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie- informują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Policjanci zatrzymali też 46-latka, który dwukrotnie w ostatnim czasie włamał się do zbiorników samochodów ciężarowych. Mężczyzna z kamaza i volvo ukradł blisko 370 litrów oleju napędowego.

Reklama

- Sprawca przyznał się do włamań i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze- dodają policjanci.

Obu mężczyznom grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości