Reklama

Jest licencja, ale…

26/07/2011 20:39

Komisja Licencyjna Podlaskiego Związku Piłki Nożnej przyznała dzisiaj ŁKS-owi 1926 Łomża licencję na rozgrywki w III lidze. Decyzja ta nie oznacza jeszcze, że biało-czerwoni będą mogli przystąpić do spotkań . Władze klubu w przeciągu dwóch dni mają wywiązać się z warunków, które narzucił im związek.

- Mają przedstawić pisma o wysokości długów wobec byłego trenera( Jana Makowieckiego - przyp. red) oraz zawodnika (Pawła Strózika - przyp. red.) oraz harmonogram spłat pieniędzy[..]Ponadto mają nam przesłać dokumenty zezwalające na kontrolowanie spłaty tych długów. Drugą opcją są oświadczenia podpisane przez panów Makowieckiego i Strózika, że klub już uregulował wobec nich dług. Jeżeli takich dokumentów nie dostaniemy dokument licencyjny nie będzie wysłany do ŁKS-u, a bez tego nie będą mogli przystąpić do rozgrywek w żadnej klasie rozgrywkowej –tłumaczył Gazecie Wyborczej Przemysław Sarosiek z Podlaskiego ZPN.

Do 10. sierpnia wg. Strózika klub zobowiązał się do spłaty połowy winnej mu kwoty.

Reklama

Prezes ŁKS-u 1926 Jarosław Kulesza przekonuje, że na pewno porozumie się ze swoimi wierzycielami.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama