Wczoraj Podlaski Komendant Wojewódzki PSP, st. bryg. Janusz Kondrat, wręczył st. kpt. Pawłowi Leszczyńskiemu decyzję o powierzeniu mu obowiązków zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.
Wcześniej, przez krótki okres, st. kpt. Paweł Leszczyński pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego PSP w Łomży.
Zmiana ta nastąpiła po niedawnych uroczystościach w Nowogrodzie, gdzie, podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka, brygadier Arkadiusz Obrycki został oficjalnie mianowany na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.