Reklama

Jest nowy zastępca komendanta strażaków w Łomży

28/05/2024 10:44

Wczoraj Podlaski Komendant Wojewódzki PSP, st. bryg. Janusz Kondrat, wręczył st. kpt. Pawłowi Leszczyńskiemu decyzję o powierzeniu mu obowiązków zastępcy Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Wcześniej, przez krótki okres, st. kpt. Paweł Leszczyński pełnił obowiązki Komendanta Miejskiego PSP w Łomży.

Zmiana ta nastąpiła po niedawnych uroczystościach w Nowogrodzie, gdzie, podczas powiatowych obchodów Dnia Strażaka, brygadier Arkadiusz Obrycki został oficjalnie mianowany na stanowisko Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Łomży.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/05/2024 10:47
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości