Doktor Joanna Chilińska pełni obowiązki dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Informację potwierdza nam Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego. Doktor Joanna Chilińska, zastępca dyrektora szpitala ds. pielęgniarstwa, ma zarządzać placówką do czasu wyłonienia nowego dyrektora.
Konkurs na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ogłoszony został w ostatnich dniach grudnia, niedługo po tym, gdy Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji.
Kandydaci spełniający wymagania mogli składać swoje oferty do 14 stycznia, a w terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert miały odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami.
Kiedy poznamy nazwisko nowego szefa placówki? Nie wiadomo. Procedura przedłuża się i do tej pory nie ustalono terminu posiedzenia komisji konkursowej. Zarząd województwa poprosił doktor Joannę Chilińską, aby do czasu wyłonienia nowego dyrektora to ona zarządzala szpitalem,.