Reklama

Joanna Chilińska zarządza łomżyńskim szpitalem

03/02/2020 13:24

Doktor Joanna Chilińska pełni obowiązki dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Informację potwierdza nam Izabela Smaczna-Jórczykowska, rzecznik marszałka województwa podlaskiego. Doktor Joanna Chilińska, zastępca dyrektora szpitala ds. pielęgniarstwa, ma zarządzać placówką do czasu wyłonienia nowego dyrektora.

Konkurs na stanowisko dyrektora łomżyńskiego szpitala ogłoszony został w ostatnich dniach grudnia, niedługo po tym, gdy Mariusz Obrycki złożył rezygnację z funkcji.

Kandydaci spełniający wymagania mogli składać swoje oferty do 14 stycznia, a w terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert miały odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami.

Kiedy poznamy nazwisko nowego szefa placówki? Nie wiadomo. Procedura przedłuża się i do tej pory nie ustalono terminu posiedzenia komisji konkursowej. Zarząd województwa poprosił doktor Joannę Chilińską, aby do czasu wyłonienia nowego dyrektora to ona zarządzala szpitalem,. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości