Reklama

Rusza wyścig o fotel dyrektora szpitala

30/12/2019 13:59

Zarząd województwa podlaskiego podjął dzisiaj uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży. Kandydaci mają czas do 14 stycznia.

Ogłoszony dzisiaj konkurs jest efektem rezygnacji Mariusza Obryckiego z funkcji dyrektora łomżyńskiego szpitala, o czym informowaliśmy wcześniej. 

Teraz miejsce Mariusza Obryckiego musi zająć ktoś inny. Do konkursu może przystąpić osoba, która posiada wykształcenie wyższe, wiedzę i doświadczenia dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków dyrektora, co najmniej 5-letni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy, a do tego nie została prawomocnie skazana za przestępstwo popełnione umyślnie. Proponowaną formą zatrudnienia jest stosunek pracy na podstawie powołania albo umowa cywilnoprawna, na okres 6 lat.

Reklama

Kandydaci mogą składać swoje oferty do 14 stycznia 2020 roku na adres Urzędu Marszałkowskiego. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. W terminie 2 tygodni od upływu terminu na składanie ofert powinny odbyć się indywidualne rozmowy z kandydatami. 

Czy będą chętni? Przekonamy się w styczniu. 

 

Szczegóły znajdują się w BIP Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości