Reklama

Juwenalia startują! Zobacz, gdzie bawić się w weekend

02/06/2011 12:28

Już jutro miasto we władanie przejmą żacy. Studenci Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości zorganizowali swoje Juwenalia pomysłowo i różnorodnie. Sobota upłynie pod znakiem koncertów. Piątek żacy obejdą zaś na sportowo.

Dziś studenci PWSIiP zorganizowali na uczelni Dzień Przebierańca. W takim stroju mają zamiar podjąć prof. Barbarę Kudrycką, minister nauki i szkolnictwa wyższego, która pojawi się na uczelni o godz. 17.00.To preludium do tego, co zaplanowali na weekend.

Piątek upłynie żakom na sportowo. O 10.00 na "Orliku" przy ul. Katyńskiej rusza turniej piłki nożnej.  O godz. 15.00 studenci zapraszają zaś na gry uliczne. Miejskie podchody rozpoczną się pod budynkiem PWSIiP. Do wygrania są m.in. bony na piwo podczas sobotnich koncertów. Udział w zabawie można zgłaszać pod numerem tel. 513 339 648.

Reklama

Muzyczna część Juwenaliów rozpocznie się w sobotę po południu na terenie byłej Jednostki Chemicznej przy Al. Legionów 60.

Najpierw publiczność rozgrzeją mażoretki z łomżyńskiego zespołu Swing. Po godz. 16.00 swoje wdzięki będą też prezentować studentki PWSIiP, które dadzą pokaz fittnessu.

Prawdziwe gwiazdy pojawią się na scenie wieczorem. O godz. 21.00 wystąpi Łona&Webber. Godzinę później zagra Eastwest Rockers, a o 23.00 na scenę wyjdzie Sidney Polak.

Tegoroczne Juwenalia zakończy wręczenie statuetek i nadanie tytułu ŁomŻaka 2011. Nagrody w kategoriach: mój idol, wódz, dusza towarzystwa, oryginał i niezawodny gość będą przyznawane studentom i wykładowcom. Gala wręcznia ŁomŻaków odbędzie się 9. czerwca o godz. 19.00 w auli PWSIiP.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości