Reklama

Kandydatka Bogumiła Olbryś i ośmioro uwierzytelniających [VIDEO]

15/09/2023 19:09

- Musimy wybrać dobry parlament, ale musimy mieć również tam swoich dobrych przedstawicieli - mówił na konferencji prasowej przed siedzibą Starostwa Lech Szabłowski, starosta łommżyński. - Jestem przekonany, że pani Bogumiła Olbryś będzie dobrym parlamentarzystą, będzie dobrą posłanką. Osoba dynamiczna, osoba energiczna, osoba o wielu różnych, bardzo ciekawych pomysłach. Na pewno nie zapomni o nas, nie zapomni o Łomży, nie zapomni o ziemi łomżyńskie - dodał Szabłowski.

Oprócz starosty w orszaku sympatyków i przemawiających stanęli także:  wicestarosta Maria Dziekońska, burmistrz Jedwabnego Adam Niebrzydowski, przewodniczący rady powiatu Jan Kuczyński, wójt gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski, wójt gminy Wizna Mariusz Soliwoda, burmistrz Nowogrodu Grzegorz Palka i wójt gminy Łomża Piotr Kłys. Na konferencji obecna była także wójt gminy Zbójna Elżbieta Parzych.

- Od ośmiu lat powiat łomżyński, województwo podlaskie dostało przeogromną kwotę pieniążków. Różne wsparcie rządowe, unijne, dofinansowanie samorządu województwa podlaskiego i jest to kwota - właśnie dziś skrupulatnie była liczona przez dłuższą chwilę - 23 miliardy 400 milionów złotych  - mówiła kandydatka na posła z listy Prawa i Sprawiedliwości Bogumiła Olbryś - Dzięki tej kwocie są realizowane, chociażby infrastruktura drogowa, są to oczyszczalnie gminne, to są sieci wodno-kanalizacyjne, to są stacje uzdatniania wody. Dzięki tym środkom odbudowane są remontowane modernizowane szkoły, przedszkola, żłobki- wymieniała kandydatka.

Reklama

Całość konferencji w naszym materiale wideo!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości