Reklama

Kapucyński festyn pomiędzy ulewami [FOTO i VIDEO]

22/06/2015 06:10

Gwałtowna ulewa nie przeszkodziła uczestnikom festynu w ogrodach klasztoru Kapucynów w dobrej zabawie. Po raz drugi zorganizowany festyn przyciągnął tłumy chętne nie tylko do dobrej zabawy, ale także zwiedzania kapucyńskich ogrodów, do których na codzień nie każdy ma wstęp.

Klasztor położony jest w wyjątkowo malowniczym miejscu, bo na stromej skarpie nad Narwią. Ogrody ojców Kapucynów to miejsce, które zazwyczaj nie jest dostępne publicznie i już same w sobie stanowią atrakcję. Organizacja w nich festynu parafialnego okazała się pomysłem, który trafił w dziesiątkę. Festyn przyciągnął tłumy, których nie zraziła nawet deszczowa pogoda.

- Na początku może ten deszcz nieco przestraszył niektórych, ale myśmy się nie zrazili. Schowaliśmy się na scenie, a teraz świeci piękne słońce i jest nam wesoło - mówi koordynatorka festynu kapucyńskiego Katarzyna Łebkowska.

Reklama

Jak podkreśla, klasztor kapucynów bardzo się ostatnio otworzył na mieszkańców Łomży, a festyn to jeden z przejawów tego otwarcia. Przy jego organizacji pomagali różni ludzie, ale każdy robił to z dobrego serca i bez żadnego wynagrodzenia. Na festynie obecne było m.in. Muzeum Północno-Mazowieckie, Miejska Biblioteka Publiczna, występowały dzieci z MDK DŚT, było mnóstwo atrakcji dla dzieci.

Zapraszamy na naszą relację video z festynu w klasztorze Kapucynów.

Posted by Foto Łomża - fotografia ślubna, okolicznościowa i inna on 21 czerwca 2015
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości