Reklama

Karambol na Al. Legionów

11/04/2011 12:02

Do prawdziwego karambolu doszło po godzinie 13.00 na Al. Legionów w Łomży. Na wysokości dworca autobusowego zderzyło się pięć pojazdów. Droga jest zakorkowana.

- Ok. dwudziestu minut temu doszło do kolizji pięciu pojazdów - dowiedzieliśmy się od naocznego świadka zdarzenia. - Ostatni w ciągu to ford mondeo.

Zdarzenie miało miejsce na Al. Legionów, na wysokości dworca.Pojazdy zderzyły się na prawym pasie jezdni, tuż przy wyjeździe z dworca.

W tym miejscu Al. Legionów jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci.

Na razie ciężko mówić o przyczynie wypadku. Możliwe, że karambol spowodował deszcz, znacznie ograniczający widoczność.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości