Do prawdziwego karambolu doszło po godzinie 13.00 na Al. Legionów w Łomży. Na wysokości dworca autobusowego zderzyło się pięć pojazdów. Droga jest zakorkowana.
- Ok. dwudziestu minut temu doszło do kolizji pięciu pojazdów - dowiedzieliśmy się od naocznego świadka zdarzenia. - Ostatni w ciągu to ford mondeo.
Zdarzenie miało miejsce na Al. Legionów, na wysokości dworca.Pojazdy zderzyły się na prawym pasie jezdni, tuż przy wyjeździe z dworca.
W tym miejscu Al. Legionów jest zablokowana. Na miejscu pracują policjanci.
Na razie ciężko mówić o przyczynie wypadku. Możliwe, że karambol spowodował deszcz, znacznie ograniczający widoczność.