Do groźnie wyglądającego karambolu doszło dziś na drodze wojewódzkiej nr 645 w miejscowości Nowe Kupiski, tuż obok kościoła – na trasie w kierunku Nowogrodu. W zdarzeniu brały udział cztery samochody osobowe: mazda, honda, opel i ford.
Do zdarzenia doszło około godziny 16.
Na miejsce natychmiast zadysponowano wszystkie służby ratunkowe – policję, straż pożarną oraz karetkę pogotowia.
Pomocy medycznej udzielono pasażerce jednego z pojazdów – nastoletniej dziewczynie. Na szczęście jej obrażenia nie okazały się poważne i ostatecznie nie było potrzeby transportu do szpitala.
Przez dłuższy czas ruch na tym odcinku odbywał się wahadłowo.