Do zdarzenia doszło dziś po południu na drodze krajowej nr 64 przed mostem w Wiźnie. Dwie młode kobiety zostały zabrane do łomżyńskiego szpitala w wyniku najechania na siebie czterech aut.
Do tego drogowego incydentu doszło na wysokości skrętu do miejscowości Ruś.
Kierujący samochodem marki audi jadąc od Łomży, zatrzymał się przed skrzyżowaniem chcąc skręcić w lewo. Na stojący przy lewej osi pojazd uderzyła kierująca volkswagenem passatem. Następnie w uszkodzone auta wjechała toyota i volvo.
W wyniku tego zdarzenia dwie kobiety - pasażerki z audi trafiły do łomżyńskiego szpitala. Interweniowała też straż, pożarna ponieważ z volkswagena passata wydobywały się płyny eksploatacyjne.
Przed dłuższy czas ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.