Reklama

Karambol przed mostem w Wiźnie. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

28/11/2021 19:34

Do zdarzenia doszło dziś po południu na drodze krajowej nr 64 przed mostem w Wiźnie. Dwie młode kobiety zostały zabrane do łomżyńskiego szpitala w wyniku najechania na siebie czterech aut.

Do tego drogowego incydentu doszło na wysokości skrętu do miejscowości Ruś.

Kierujący samochodem marki audi jadąc od Łomży, zatrzymał się przed skrzyżowaniem chcąc skręcić w lewo. Na stojący przy lewej osi pojazd uderzyła kierująca volkswagenem passatem. Następnie w uszkodzone auta wjechała toyota i volvo.

W wyniku tego zdarzenia dwie kobiety - pasażerki z audi trafiły do łomżyńskiego szpitala. Interweniowała też straż, pożarna ponieważ z volkswagena passata wydobywały się płyny eksploatacyjne.

Przed dłuższy czas ruch na tym odcinku drogi odbywał się wahadłowo.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości