O tym wypadku informowaliśmy już wczoraj, dziś znamy już więcej szczegółów, posiadamy też zapis z monitoringu miejskiego. W wyniku zderzenia się 6 samochodów dwie osoby trafiły do szpitala.
Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 23-letni kierowca forda jadąc od strony ulicy Kopernika w kierunku ulicy Dworcowej uderzył w tył opla, który wcześniej zderzył się z jadącym przed nim audi. Siła zderzenia powodując reakcję łańcuchową przesuwała kolejne poprzedzające pojazdy do przodu. W wyniku tego wypadku dodatkowo uszkodzone zostały kolejne trzy auta. W sumie uszkodzonych zostało 6 samochodów, a dwie lekko ranne osoby trafiły do szpitala. 40-letnia kierująca audi z urazem kręgosłupa, a podróżujący z nią pasażer z ogólnymi potłuczeniami. Badanie stanu trzeźwości kierowców wykazało, że wszyscy byli trzeźwi - oficer prasowy KMP w Łomży.