Z okazji Dnia Dziecka delegacja kibiców, piłkarzy oraz członków zarządu Łomzyńskiego Klubu Sportowego odwiedziła maluchy na Oddziale Dziecięcym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
W dniu, w którym inne dzieci mogą cieszyć się różnego rodzaju zabawami oraz organizowanymi imprezami postanowiliśmy zrobić niespodziankę tym nie mogacym w nich uczestniczyć. Wraz z bardzo sympatyczną Panią Oddziałową zajrzeliśmy do wszystkich dzieci. Dla każdego nawet najmniejszego malucha podarowane zostały szaliki, vlepki, breloczki, długopisy oraz czekolada. Dodatkowo klub zafundował dla opiekunów zaproszenia uprawniające do darmowego wejścia wraz z swoimi podopiecznymi na mecz finału Okręgowego Pucharu Polski, który odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Łomży.
Niestety nie wszystkie zdjęcia się udały, ale chociaż kilka zostało zachowanych, a oto one: