O tym, że ŁKS 1926 nie cierpi na nadmiar pieniędzy, może przekonać się każdy łomżyniak, który przechodzi ul. Zawadzką. Wczoraj na barierce oddzielającej pasy ruchu zawisł transparent, informujący o najbliższym meczu. W tę sobotę ŁKS zmierzy się ze Spartą Augustów.
- Zazwyczaj wieszamy plakaty na przystankach. Czasem są kolorowe, czasem tylko czarno-białe. Tym razem są plakaty, ale i "baner" - żeby poinformować kibiców trochę mniejszym kosztem- przyznaje jeden z członków ŁKS 1926.
Pieniędzy w klubie ciągle nie ma. Na początku kwietnia zarząd ŁKS 1926 podjął decyzję, że w rundzie wiosennej nie wystąpi drużyna rezerwowa, grające w klasie B. Swoją decyzję tłumaczył niestabilną sytuacją finansową klubu.
Mimo wszystko, baner, choć wykonany ręcznie, zwraca uwagę. W potyczce z zespołem z Augustowa łomżyńskim piłkarzom można kibicować w najbliższą sobotę o godz. 12.00.