Reklama

Kierował ciągnikiem mając ponad 2,5 promila

08/05/2023 17:14

Policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierowcy ciągnika. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy.

W sobotę (6.05) w godzinach popołudniowych, policjanci otrzymali zgłoszenie o pijanym kierowcy ciągnika. Nietrzeźwym traktorzystą okazał się być 43-letni mieszkaniec gminy Mały Płock, u którego przeprowadzone badanie alkomatem wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. 

Policja informuje, że za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości kodeks karny przewiduje karę do 2 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Kolno

zdj. główne: pixabay.com

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości