Ponad 2 promile miał w organizmie mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który postanowił wsiąść za kółko audi. Wpadł w ręce ostrołęckich policjantów.
Nieodpowiedzialny kierowa został zatrzymany do kontroli wczoraj na terenie gminy Troszyn. Zwrócili na niego uwagę policjanci z posterunku w Czerwinie.
- Okazał się nim 46 - letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierował on po drodze publicznej mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu - informuje KMP w Ostrołęce.
Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. W najbliższym czasie za swoje zachowanie odpowie przed sądem.