Reklama

Kierował mając ponad 2 promile

16/05/2023 11:41

Ponad 2 promile miał w organizmie mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, który postanowił wsiąść za kółko audi. Wpadł w ręce ostrołęckich policjantów.

Nieodpowiedzialny kierowa został zatrzymany do kontroli wczoraj na terenie gminy Troszyn. Zwrócili na niego uwagę policjanci z posterunku w Czerwinie.

- Okazał się nim 46 - letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego. Przeprowadzone badanie trzeźwości wykazało, że kierował on po drodze publicznej mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu - informuje KMP w Ostrołęce.

Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy. W najbliższym czasie za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości