Reklama

Kierowca audi staranował barierki i latarnię. Część ulicy bez oświetlenia [FOTO]

07/11/2021 20:58

Informację o zdarzeniu na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego łomżyńskie służby otrzymały około godziny 20. Doszło tam do kolizji z udziałem samochodu osobowego, którego kierowca najprawdopodobniej poruszał się z nadmierną prędkością. Audi wypadło z drogi na pas rozdzielający jezdnie i staranowało barierki i latarnię.

Do nietypowej kolizji z udziałem tylko jednego auta doszło około godz. 20, kilkanaście metrów za skrzyżowaniem ulic Wojska Polskiego i Sikorskiego. Samochód osobowy znalazł się na pasie rozdzielającym jezdnie, uderzając przy tym w barierki i słup oświetleniowy.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi, poruszając się od strony dworca autobusowego w kierunku ul. Nowogrodzkiej, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, przez co z niej wypadł. Uderzenie auta w lampę było na tyle silne, że oświetlenie drogi na odcinku od ul. Wojska Polskiego do ul. Szerokiej przestało działać, a do usunięcia audi z pasa rozdzielającego potrzebne były aż dwa pojazdy pomocy drogowej. Z samochodu dodatkowo zaczął ulatniać się dym, co mogło skutkować jego zapaleniem się. Na szczęście szybko interweniowali strażacy.

Reklama

Na miejscu zdarzenia nadal pracują służby ratunkowe, w tym pogotowie energetyczne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości