Do zderzenia samochodu osobowego z sarną doszło wczoraj rano w Podgórzu. Zwierzę nie przeżyło zdarzenia. Policja apeluje o ostrożność.
- Wczoraj tuż przed 9, policjanci zostali wezwani na miejsce kolizji drogowej z udziałem dzikiej zwierzyny. Do zdarzenia doszło na drodze wojewódzkiej 679 w Podgórzu. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna kierujący oplem, zderzył się z sarną, która wybiegła nagle na jezdnię. Mimo sporych uszkodzeń w aucie, kierowca pojazdu nie doznał żadnych obrażeń. Zwierzę niestety nie przeżyło zdarzenia - informuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Co robić, jeśli dojdzie do zdarzenia z udziałem dzikiej zwierzyny? Łomżyńscy policjanci radzą:
Pamiętajmy!
zdj. KMP Łomża