Reklama

Kierowca zmarł w szpitalu. Nocny wypadek na trasie Łomża - Ostrów Mazowiecka [FOTO][AKTUALIZACJA]

03/11/2019 07:12

Kierowca osobowego audi po reanimacji, w stanie ciężkim trafił do szpitala, po wypadku, do którego doszło w Wólce Seroczyńskiej na trasie Ostrów Mazowiecka - Łomża. Jak wstępnie ustalili policjanci, mężczyzna zignorował znak stop i wjechał wprost pod nadjeżdżającego tira.

Do wypadku doszło wczoraj około godziny 22. na skrzyżowaniu lokalnej drogi z trasą wojewódzką nr 677 w pobliżu Wólki Seroczyńskiej (gm. Czerwin).

- Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca audi a4, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zastosował się do znaku stop, wymusił pierwszeństwo na pojeździe ciężarowym daf, który poruszał się w stronę Łomży. Mężczyzna kierujący audi podróżował sam – powiedział portalowi moja-ostroleka.pl podkom. Żerański.

Ciężarówką z naczepą kierował 31-letni obywatel Białorusi.

Reklama

[AKTUALIZACJA]  Kierujący audi 33-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego zmarł w szpitalu. 

Fot. moja-ostroleka.pl

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości