Reklama

Klikaj! Łomża walczy o tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego

05/01/2025 09:01

Nasze miasto po raz kolejny bierze udział w rywalizacji o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski”. Dzięki głosom i zaangażowaniu mieszkańców w poprzednich latach w konkursie Świeć się z Energą Łomża zdobywała tytuł Świetlnej Stolicy Województwa Podlaskiego, a raz znalazła się nawet na trzecim miejscu w ogólnokrajowej rywalizacji.

Świeć się z Energą to nie tylko konkurs, to świąteczna tradycja, która już od ponad 15 lat przyciąga mieszkańców polskich miast do rywalizacji o tytuł Świetlnej Stolicy Polski. Oddanie bezpłatnego głosu odbywa się za pośrednictwem strony internetowej Kuriera Porannego i wymaga zalogowania się w serwisie za pomocą adresu mailowego lub profilu na Facebooku oraz powiązania konta z numerem telefonu komórkowego. Każdy może oddać 10 bezpłatnych głosów dziennie.

Miasta, które zdobędą najwięcej głosów w każdym województwie, mają szansę wygrać 10.000 złotych na zakup energooszczędnego sprzętu AGD/RTV dla swoich mieszkańców. W etapie ogólnopolskim o tytuł Świetlnej Stolicy Polski oraz kolejne nagrody zawalczy 16 miast. Będą one miały tym samym szansę wygrać voucher na instalację fotowoltaiczną o wartości 30 000 zł brutto lub dodatkowy voucher na sprzęt RTV/AGD o tej samej wartości.

Reklama

Głosowanie w pierwszym, wojewódzkim etapie Plebiscytu Miast potrwa do 13 stycznia 2025 r. do godz. 12:00.

Głosowanie w ogólnopolskim finale trwać będzie natomiast od 17 stycznia 2025 r. od godz. 12.00 do 31 stycznia 2025 r. do godz. 12.00 

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone w momencie jego zakończenia.

 

 

 

 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 05/01/2025 09:01
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości