We wbijaniu w bil w łuzy nie masz sobie równych? Zmierz się z innymi miłośnikami bilarda, stając do eliminacji do Mistrzostw Polski Amatorów. Pierwszy z cyklu turniejów eliminacyjnych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Klubie 54.
Eliminacje w Klubie 54 odbędą się w porozumieniu z Polskim Związkiem Bilardowym. Klub należy do jednego z kilkunastu miejsc w kraju, wytypowanych do prowadzenia eliminacji regionalnych.
W najbliższą niedzielę, 3. marca, rozegrana zostanie pierwsza z pięciu zaplanowanych na ten rok potyczek. Zawodnicy będą zbierać punkty rankingowe, a ci, którzy zdobędą ich najwięcej, biorąc udział w przynajmniej czterech turniejach eliminacyjnych, awansują do turnieju finałowego pod patronatem Polskiego Związku Bilardowego. Tam na najlepszych czekają już puchary i nagrody pieniężne.
Zapisy na niedzielny turniej przyjmowane są w Klubie 54 do 3. marca do godz. 11.30 i pod numerem tel. 698 515 670. Zawodnicy muszą pokryć koszt wpisowego, wynoszący 20 złotych.