Zwłoki kobiety policjanci znaleźli w piątek na moście Hubala w Łomży. 72-latka zmarła po potrąceniu przez samochód. Teraz policja szuka świadków zdarzenia.
- Informację o osobie leżącej na moście dyżurny odebrał ok. 4 rano- mówi kom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że kobieta nie żyje. 72-latka została potrącona przez jadący mostem samochód. Kierowca nie udzielił jej pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. W wyniku odniesionych obrażeń, kobieta zmarła.
Policjanci apelują, by osoby, które widziały wypadek lub mogą udzielić informacji w tej sprawie, zgłosiły się do siedziby łomżyńskiej komendy.