Reklama

Kołakowski i Macierewicz podyskutują o Polsce

09/05/2011 07:00

"Polska jest jedna"- pod takim tytułem w przyszłą sobotę łomżyńskie struktury PiS zorganizują spotkanie poświęcone rozmowom o Polsce. W spotkaniu weźmie udział poseł Lech Kołakowski i poseł Antoni Macierewicz.

Prawo i Sprawiedliwość na spotkanie zaprasza wszystkich sympatyków i tych, którzy chcą podyskutować o sytuacji i przyszłości Polski.

Dyskusji będą patronować dwaj posłowie PiS- Lech Kołakowski z Łomży i Antoni Macierewicz, były minister spraw wewnętrznych, wiceminister obrony narodowej, poseł na Sejm RP I, II, III, IV i VI kadencji.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Katolickim14 maja, w sobotę o godz. 17.00.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości