Reklama

Kolejki w skarbówce

05/04/2011 07:20

Dopiero połowa mieszkańców woj. podlaskiego złożyła w urzędach skarbowych zeznania za zeszły rok. Czasu jest coraz mniej - na rozliczenie został niespełna miesiąc. Chociaż urzędy wydłużają godziny pracy, trzeba się przygotować na większe kolejki.

Jak wynika z danych przygotowanych przez Izbę Skarbową w Białymstoku, do tej pory z fiskusem rozliczyła się dopiero połowa podatników.

- Oznacza to, że w ciągu ostatniego miesiąca tegorocznej kampanii podatkowej, wielu podatników odwiedzi jeszcze swoje urzędy skarbowe - prognozuje Radosław Hancewicz, rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

To zaś oznacza dłuższe kolejki do okienek,  w których urzędnicy przyjmują zeznania.

Rozwiązaniem jest przesłanie PIT-u przez internet. Można też skorzystać z wydłużenia godzin pracy urzędu. W ostatnie dni kwietnia łomżyński Urząd Skarbowy będzie pracował do godz. 18.00. Czynny będzie też w ostatnią sobotę, 30 kwietnia. Urzędnicy będa przyjmować zeznania od godz. 9.00 do 13.00.

Reklama

Czas na rozliczenie z fiskusem mija 2. maja.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości