Reklama

Kolejna kolizja 50 metrów dalej [FOTO]

01/07/2015 10:57

Policjanci obsługujący potrącenie młodego rowerzysty nie zdążyli jeszcze zakończyć pracy przy obsłudze wypadku, kiedy na oddalonym o 50 metrów skrzyżowaniu Wojska Polskiego z ulicą Spokojną doszło do zderzenia dwóch aut osobowych. W tym przypadku obeszło się na szczęście bez obrażeń.

Kolizja nie była poważna, bo i prędkości w okolicy skrzyżowań nie były duże. Fiat siena, który wyjeżdżał z ulicy Spokojnej wymusił pierwszeństwo na volksvagenie jetta jadącym prosto ulicą Wojska Polskiego w wyniku czego doszło do zderzenia. W kolizji nikt nie ucierpiał, uszkodzone zostały jedynie pojazdy, które kierowcy sprawnie usunęli z jezdni, by nie blokować ruchu.

Wszystko działo się w momencie, kiedy nasz fotoreporter był jeszcze na miejscu w sprawie potrącenia rowerzysty. Kierowcy oczekują na przyjazd Policji na pobliskim parkingu. Wkrótce udostępnimy zdjęcia z obu wydarzeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości