Reklama

Kolejne medale zawodników MMA

14/10/2014 05:03

Podczas minionego weekendu zawodnicy Fight Club Łomża wzięli udział w Amatorskiej Lidze MMA 65 w Sochaczewie. Zawodu o randze Mistrzostw Polski Centralnej zgromadziły 200 fighterów z całej Polski. Wśród nich znalazło się dziewięciu zawodników z naszego miasta. Dwóch z nich przywiozło do Łomży medale.

Walki w formułach Junior, Pierwszy Krok, Młodzieżowiec, Ograniczona Formuła Senior oraz Full Contact toczyły się jednocześnie na trzech polach: dwóch matach oraz octagonie.

- Najlepiej z naszej ekipy spisali się Piotr Mroczkowski, który wywalczył srebrny medal w kategorii -66 kg Pierwszy Krok oraz Maciej Roszkowski, który zdobył brązowy medal w kat -84 Młodzieżowiec Ograniczona Formuła - informuje trener łomżyńskich zawodników Damian Zorczykowski.

Jak podkreśla szkoleniowiec, jest on dumny ze wszystkich swoich zawodników, bo każdy z nich pokazał charakter i serce do walki.

Reklama

- Jestem pewny, że ciężka praca na treningu zaowocuje kolejnymi sukcesami. Korzystając z okazji chcielibyśmy podziękować panu Jackowi Pazik z firmy „ASTRA”oraz firmie „PHU KURPIEWSKI” za pomoc w wyjeździe - dodaje Zorczykowski.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama