Siedmioro zawodników UKS Butterfly reprezentowało Łomżę na Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w pływaniu, które odbyły się w ubiegły weekend w Suwałkach. Najlepszym zawodnikiem łomżyńskiego klubu został Miłosz Parzych, który zdobył aż 3 medale i pobił w trakcie mistrzostw dwa życiowe rekordy.
Miłosz Parzych zdobył podczas Mistrzostw aż 3 medale: złoty w pływaniu na dystansie 100 m stylem grzbietowym, srebrny - 50 m stylem dowolnym i brązowy - 100 m stylem dowolnym. Miłosz dwa razy pobił rekord życiowy w wpływaniu stylem dowolnym na dystansie 100 i 400 metrów. W tym dłuższym ustanowił także rekord klubowy 11-latków. Dobre starty przyniosły reprezentantowi UKS Butterfly 3. miejsce w województwie podlaskim w klasyfikacji generalnej chłopców z rocznika 2007.
Filip Rudczyk zajął 4. miejsce w pływaniu na dystansie 100 m stylem grzbietowym, oraz 5. miejsce na dystansie 50 m, również stylem grzbietowym. Filip pobił życiowe rekordy w pływaniu grzbietowym na 100 m oraz dowolnym na dystansach 50 i 100 m. W klasyfikacji generalnej chłopców z rocznika 2008 z województwa podlaskiego zajął 11. miejsce wśród 48 zawodników, osiągając najlepszy wynik wśród chłopców z rocznika 2009.
Kaja Kurpiewska zajęła 7. miejsce na dystansie 50 m stylem motylkowym, ustanawiając swój nowy rekord życiowy i jednocześnie nowy rekord klubowy. Kaja osiągnęła również dobry rezultat na dystansie 50 m stylem klasycznym, zdobywając 9 miejsce.
Patrycja Antosiuk (rocznik 2008) rywalizowała na dystansie 50 m w dwóch konkurencjach: w stylu dowolnym zajmując 9. miejsce, oraz w stylu grzbietowym, zajmując 6. miejsce.
Nowe rekordy życiowe ustanowił także Szymon Dębski (rocznik 2007) na dystansie 50 m stylem dowolnym i 50 m stylem grzbietowym.
Najstarsi zawodnicy klubu (z rocznika 2005) Dominik Skawski i Maja Komorowska zajmowali miejsca w pierwszej dziesiątce, niemal w każdej konkurencji.
Maja Komorowska zajęła 5. miejsce w pływaniu na dystansie 100 m w stylu grzbietowym, 6. miejsce - 100 m w stylu dowolnym, 7. miejsce - 50 m w stylu grzbietowym, oraz 10. miejsce - 50 m w stylu dowolnym, bijąc w ostatniej konkurencji swój rekord życiowy i ustanawiając rekord klubowy.
Dominik Skawski zajął 8. miejsce na dystansie 50 m w stylu grzbietowym, 13. miejsce - 50 m w stylu dowolnym, 9. miejsce - 100 m w stylu grzbietowym i również 9. miejsce na tym samym dystansie w stylu dowolnym, co przyniosło zawodnikowi ustanowienie nowego życiowego rekordu.