Łomżyńska policja ostrzega mieszkańców miasta przed kolejnymi próbami wyłudzeń pieniędzy.
Uwaga! Dziś też oszuści dzwonią do mieszkańców powiatu i próbują wyłudzić pieniądze! - informuje oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Łomży asp.szt. Karolina Wojciekian.
Do tej pory policjanci otrzymali dwa zgłoszenia dotyczące próby oszustwa. Oba pochodziły od mieszkańców Łomży. Przestępcy, aby oszukać swoje potencjalne ofiary, podszyli się pod policjantów. Na szczęście żadna z osób nie dała się oszukać.
Policja ostrzega i prosi o czujność.