Po Mistrzostwach Polski w Trójboju Siłowym, które odbyły się w Ciechanowie 9 listopada czterech zawodników z Łomży (trzech z siłowni ZIBI: Zbigniew Turowski, Marcin Dziubiński, Damian Turowski oraz Dariusz Wybraniak z Bursy Szkolnej nr 2) zostało nominowanych do udziału w Mistrzostwach Świata w Trójboju Siłowym w formule RAW, które odbyły się 22-23 listopada w Ciechanowie.
Dobry występ zaliczyli zawodnicy z Siłowni ZIBI. W tych zawodach Damian Turowski zajął trzecie miejsce w grupie juniorów do lat 23 w kat. wagowej do 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz trzecie miejsce w przysiadach. Marcin Dziubiński w kat. wagowej do 95 kg zajął drugie miejsce w grupie seniorów w wyciskaniu sztangi leżąc.
W grupie Masters powyżej 50 lat, Zbigniew Turowski w kategorii wagowej do 95 kg zajął pierwsze miejsce w przysiadach i martwym ciągu. Oprócz tego wygrał kategorię Open Masters +50 lat w przysiadach i ustanowił nowy rekord świata w przysiadach, który poprawił o 2,5 kg z wynikiem 220 kg.
Zawodnik z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży, Dariusz Wybraniak zajął pierwsze miejsce w grupie młodzików do lat 18 w kat. wagowej 75 kg w wyciskaniu sztangi leżąc oraz drugie miejsce w przysiadach i martwym ciągu.
Wszyscy zawodnicy startowali pod opieką trenera Zbigniewa Turowskiego.